Poll: Czy chciałbyś znów pograć w IIRP, pociągnąć Marszałka za wąsy, naostrzyć kosę Witosowi ?
This poll is closed.
Tak 20.00% 2 20.00%
Mam to w dupie, ale zajrzę 40.00% 4 40.00%
Nie, wolę drewnianą nogę Zawickiego 40.00% 4 40.00%
Total 10 votes 100%
* You voted for this item. [Show Results]

 
Thread Rating:
IIRP 1918
Koza Offline
Wizjoner
****

Jerzy Grażyński
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: wyważone
Przynależność:

Posts: 484
Post: #1
IIRP 1918
Quote:
[Image: o0qa0k.jpg]

Ile osób na czas przerwy od Ante miało by ochotę zagrać w nowej odrodzonej po 123 latach niewoli Polsce? Scenariusz... 4 wielkie tuzy polskiej polityki (nieśmiertelny marszałek Piłsudski, Wincenty Witos, Ignacy Daszyński oraz Roman Dmowski) są w rękach GMa (po krótkich negocjacjach GM-gracz, każda z tych 4 wielkich postaci namaszcza swojego następcę). To graczom pozostaje do dyspozycji kreowanie sceny politycznej ustroju itd. Reszta informacji wkrótce łącznie z linkiem do gry.

Kto z pań i panów posłów, chciałby zagrać w II RP - 1918, proszę podnieść rękę i przycisnąć guzik... Smile
02-27-2012 12:13
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: IIRP 1918
Drewniana noga Zawickiego! Heart
Jak coś powstanie, to możliwe, że się pojawię. Dawno w nic nie grałem. Na jakiejś mutacji II RP byłem już piłsudczykiem z PPS-u, teraz może chłop Tongue Ale... prawdę mówiąc trudno uwierzyć, by kolejna gra od 1918 nie upadła. Może chociaż od 1921, tuż po konstytucji marcowej, wybór prezydenta itd.? Nie wiem, czy już była ta data, ale chyba jest lepsza do gry Sleepy
(This post was last modified: 02-27-2012 12:31 by Szmer.)
02-27-2012 12:31
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Koza Offline
Wizjoner
****

Jerzy Grażyński
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: wyważone
Przynależność:

Posts: 484
Post: #3
RE: IIRP 1918
Proponuje 1918 z pewnym już regulacjami tj. nie będzie czysto historycznie. Będzie obowiązywała jakaś para- Konstytucja i będzie Sejm Ustawodawczy. Tylko po to, żebyście totalnej anarchii nie zrobili od początku, bo o wszelkie porozumienia zawsze trudno... z tym, że będzie to tylko minimum, które nie ograniczy narzędzi do wprowadzenia: polskiego faszyzmu, monarchii, komunizmu i co się wam w głowach urodzi ,,dukacizm", "szmeryzm" etc.
02-27-2012 12:39
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #4
RE: IIRP 1918
Ja bym może też się skusił.

Szewc zabija szewca.
02-27-2012 13:43
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Koza Offline
Wizjoner
****

Jerzy Grażyński
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: wyważone
Przynależność:

Posts: 484
Post: #5
RE: IIRP 1918
Cierpliwości.... najwcześniej start w sobotę wieczorem. Tym razem, to będzie gra+ coś jeszcze o ile starczy mi sił i chęci do babrania się w informatycznych pierdołach Smile
02-27-2012 14:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #6
RE: IIRP 1918
Nie mogłem się oprzeć i nie zagłosować na drewnianą nogę Zawickiego Big Grin

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
02-27-2012 14:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Koza Offline
Wizjoner
****

Jerzy Grażyński
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: wyważone
Przynależność:

Posts: 484
Post: #7
RE: IIRP 1918
Mam nadzieję, że zajrzysz chociaż Smile
02-27-2012 14:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #8
RE: IIRP 1918
Ja też zajrzę!
02-27-2012 15:36
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Nerkare Offline
Święty Cesarz
*****

Stanisław Gromowski
mało znany [2]

Protegowany: Symeon Magnus
Protegowany (2):
Poglądy: Fanatyczne
Przynależność: Wspólnota Pokoju i Miłości

Posts: 1,469
Post: #9
RE: IIRP 1918
Dukacizm? Hmm, brzmi interesująco Tongue
02-27-2012 17:23
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user




User(s) browsing this thread: