Post Reply 
 
Thread Rating:
Rozmowy
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #1
Rozmowy
og: Także tego, jeśli masz mi coś do zaoferowania (a głupotą byłoby gdybyś nie miał Tongue) to gen. Lewandowski jest u siebie.

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 14:12
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #2
RE: Rozmowy
Hmm Rosjan powinna chyba ucieszyć zmiana na stanowisku Wodza Naczelnego z człowieka który was nie lubi i jawnie to okazuje, na bardziej ugodową osobę która współpracuje z Komarenką?

Szmer może potwierdzić Smile
02-04-2012 14:14
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #3
RE: Rozmowy
Ale co Polska jest w stanie zaoferować? I na jakiej zasadzie widzisz pomoc Rosji?

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 14:18
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #4
RE: Rozmowy
Dopóki jest szansa, że Czerwony widzi to forum to pozwolę sobie poczekać z odpowiedzią.
02-04-2012 14:20
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #5
RE: Rozmowy
Z tego co twierdzi Szmer to jest tylko nasze.

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 14:22
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #6
RE: Rozmowy
Ja jestem w stanie zaoferować ścisłą współpracę wojskową podczas ataku na Komintern i uspokojenie sytuacji na zapleczu. No i odpowiednie traktowanie naszego drogiego doradcy Smile
02-04-2012 14:53
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #7
RE: Rozmowy
Atak na Komintern nie jest żadną propozycją. To jest od dawna uzgodnione. Może chociaż zapytam jaka część wojsk was popiera.

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 15:04
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #8
RE: Rozmowy
Dogadałem się z Ksawerem. Nie wiem czy ci mówił, ale macie wsparcie Rosji.

Szewc zabija szewca.
02-05-2012 09:32
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #9
RE: Rozmowy
Spoko, dzięki za pomoc.

Przedstawię dzisiaj pewnie jak dostanę kilka informacji od Szmera, jakiś bardziej szczegółowy plan działania.
(This post was last modified: 02-05-2012 09:40 by Ogar.)
02-05-2012 09:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #10
RE: Rozmowy
Gdyby Armia Imperium, mogła to prosiłbym ich o pomoc w przejęciu Białegostoku i trójkąta Lwów-Tarnopol-Stanisławów.

Podsyłam wam 1 pułk lotniczy z Lwowa, bo miasta przy obecnym układzie sił nie utrzymam.
(This post was last modified: 02-05-2012 13:14 by Ogar.)
02-05-2012 13:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: