Post Reply 
 
Thread Rating:
Kontakty z Rosją
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Kontakty z Rosją
W sprawach polskich aktualna polityka Piotrogrodu jest darwinowska: kto będzie silniejszy, niech rządzi, ale niech szybko sytuacja się wyjaśni. Na wszelki wypadek mógłbyś nawiązać kontakty również z Ignatowiczem.
02-04-2012 13:28
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #2
RE: Kontakty z Rosją
Możesz nam z Ogarem zrobić TFa bo pytał się mnie czy go poprę, napisałem, że załatwimy to na TFie ale uciekł.

Zaruckiemu też rzuciłem mgliste obietnice więc aktualnie czekam co zaproponuje Ignatowicz.

Skoro już się z Rosją kontaktuję to dobrze by było, żeby jednostki wojskowe na granicy były gotowe do wkroczenia "na wszelki wypadek". Najwyżej staniemy się trzecią siłą (ofc. jeśli Komarenko wyrazi zgodę). Ale ogólnie mam plan zmusić albo Zaruckiego albo Ignatowiczna na zgodę interwencji Rosyjskiej, przy okazji nieco zrusyfikuje się obszary, które tak czy inaczej wylądują w Rosji zgodnie z linią lewandowskiego.

<Lewandowski przeciera oczy, wpisuje w tabelkę "iwan.komarenko@gejowo.ru" i klika SEND, po czym zamyka laptopa i idzie na kawę>

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 13:45
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Kontakty z Rosją
Tajne zrobiłem, wojsko zostanie przygotowane, Piotrogród oczekuje na dalsze raporty o sytuacji w Polszy.
02-04-2012 13:48
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Kontakty z Rosją
Rząd w Pitrze prosi o krótki raport i twoją opinię ws. dalszego postępowania ze sprawą polską.
02-04-2012 17:03
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #5
RE: Kontakty z Rosją
Tak jak przypuszczałem jestem jak szefowa drużyny czirliderek w amerykańskiej szkole - każdy chce mnie mieć. Są dwie opcje do poparcia:
a) gen. Zarucki - sama osoba problematyczna ale myślę, że pójdzie na współpracę. Jeśli już się zgodzi to od razu wymuszę cesję terytorialną taką jak pokazywałem na Linii Lewandowskiego.
b) Ignatowicz i Ledóchowski - pierwszy podlizuje się i nie potrafi skonkretyzować żadnych wymiernych korzyści jakie Rosja dostanie po interwencji po ich stronie, drugi zaoferował mi posadę ministra spraw wojskowych.

Moim zdaniem powinniśmy wesprzeć gen. Zaruckiego - będzie poważnie osłabiony więc nie będzie mógł zerwać się z łańcucha. Ale póki Zarucki się nie odezwie nie możemy działać. Jeśli odrzuci współpracę będziemy zmuszeni do pomocy Ignatowiczowi i Ledóchowskiemu.

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 17:09
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #6
RE: Kontakty z Rosją
Znikam o 17.40, jeśli Zarucki mi napisze na tajnym, że się zgadza to możesz Szmer wprowadzać wojsko Rosyjskie a ja jutro obejmę dowodzenie najwyżej Tongue a jak nie napisze nic/nie zgodzi się no to można poczekać do jutra spokojnie. Ale póki co jeszcze jestem 20 minut.

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 17:20
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Kontakty z Rosją
Nikt ci jeszcze tego dowodzenia nie obiecał, choć na stołek namiestnika możesz liczyć Tongue
02-04-2012 17:22
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #8
RE: Kontakty z Rosją
Pfff, liczę też, że zmienią mi stopień na general armii Tongue Namiestnik terenów, które zdobędziemy, czy będę solą w oku Zaruckiego w polskim rządzie xD?

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 17:25
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #9
RE: Kontakty z Rosją
Dowódca sił okupacyjnych itd. Minister? Hm, zobaczymy.
02-04-2012 17:26
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #10
RE: Kontakty z Rosją
Wkraczamy po stronie Ignatowicza i Ledóchowskiego. Ale dopiero jutro się tym zajmę, nie ma co się przejmować.

Szewc zabija szewca.
02-04-2012 17:35
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)