Thread Closed 
 
Thread Rating:
Tłumienie protestów PSL
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #1
Tłumienie protestów PSL
Biorą udział wszystkie jednostki piechoty i wojsk pancernych w rejonie protestów - daruj, nie będę ich wszystkich wymieniał Tongue Broń ma być niezaładowana, żołnierzom zostaną wydane naboje ale mają ich użyć tylko w sytuacji zagrożenia i za pozwoleniem bezpośredniego przełożonego. Czołgi bez amunicji w ogóle, to ma być broń psychologiczna Wink

Odezwa, jaka ma być czytana wojsku przed wyjściem z koszar:
Quote:Żołnierze!

Otrzymaliście rozkaz, którego wolałbym nigdy nie wydawać. Przez długi czas, rząd tolerował przypadki lekceważenia czy otwartego łamania prawa. Sam sprzeciwiałem się ostrzejszym krokom wiedząc, że w obecnej trudnej sytuacji niełatwo jest zachować spokój. Niestety, działania niektórych elementów opozycji zaczęły uderzać w dobro zwykłych ludzi, obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. Dobro, którego tak jak Wy przysięgałem strzec.

Z każdym dniem w kraju narasta chaos. Zewsząd otaczają nas ci, którzy chcieliby ten chaos wykorzystać. Miast wesprzeć jedność państwa i Narodu, opozycja w nieodpowiedzialny sposób ten chaos potęguje. Miast spierać się na argumenty, dążyć do wspólnego dobra, opozycja dla własnych partykularnych interesów chce wykorzystać krytyczny moment, by przejąć władzę w państwie. Uważają się za postawionych ponad prawem Rzeczypospolitej i prawo to depczą coraz śmielej. Dzisiaj musimy położyć temu kres, aby chorobliwa żądza władzy jednostek nie pogrążyła całego kraju w anarchii, lub co gorsza pod obcą okupacją!

Pamiętajcie, że waszym wrogiem nie jest ludność wsi, która podburzona zaczęła blokady dróg i koleji. Wrogiem z którym walczymy są agitatorzy Polskiego Stronnictwa Ludowego, którzy do tej sytuacji doprowadzili! Pamiętajcie o tym! Naboje, które otrzymaliście, służyć mają wyłącznie w sytuacji zagrożenia waszego życia. Przed wami stoją tacy sami Polacy, jak wy - którzy zostali podburzeni, zmanipulowani i okłamani. Waszą rolą jest jedynie przerwać bezprawne blokady, które nie dopuszczają dostaw żywności do miast. Nie oni są waszym wrogiem, a ci, którzy za nimi stoją! I których także dosięgnie ręka sprawiedliwości!

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-22-2012 13:59
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Thread Closed 




User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)