Post Reply 
 
Thread Rating:
Kwestie osobiste
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #1
Kwestie osobiste
1. Chcę za to pozwać ( http://antemurale.pl/showthread.php?tid=...0#pid19180 ). Jak to zrobić?

2. Jeśli napiszę list o poparcie mnie na stanowisko szefa endecji, by zjednoczyć ją z chadecją w jeden ruch katolicki realizujący program napisany w encyklikach przy pełnej demokracji partyjnej nie stracę poparcie tutaj? Wiadomo, że będzie to pewien happening, ale skoro wcześniej przedstawię go wszystkim moim partyjnym przyjaciołom i dygnitarzom, to zrozumieją jego sens i będą ze mną?
(This post was last modified: 01-16-2012 22:23 by Wisznu.)
01-16-2012 22:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Kwestie osobiste
1. chyba nie ma prawa prasowego.
2. dziwny pomysł, ale w takiej kanapie może ujść Tongue
01-17-2012 13:19
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #3
RE: Kwestie osobiste
Quote:
List do partii!

Drodzy narodowcy!

Choć nie jestem jednym z was, to jestem Polakiem i katolikiem. Właśnie z tego powodu zdecydowałem się napisać do was te słowa. Nasze państwo jest w opłakanym stanie. Nie ze względu na nasze narodowe wady, lecz na sytuację geopolityczną. Jedyną instytucją mogącą realnie zmienić sytuację jest Partie, ta konkretna wasza Partia. Wybór stanowiska jej przewodniczącego jest, więc istotny nie tylko, dla was, ale również dla całej Polski i dla wszystkich Polaków. Byt Polski jest w życiowym interesie przyszłości Europy i Kościoła. Z tego powodu ze smutkiem patrzę, jak błędne drogi liberalnego i faszystowskiego nihilizmu władają umysłami waszych przywódców. Z tego powodu bardzo proszę o posłużeniem się starą brytyjską metodą. Zamiast głosować wybierając na kartach oficjalnych kandydatów proszę o wpisanie kandydata nieoficjalnego, czyli mnie. W wypadku uzyskania większości głosów żadne wymogi formalne nie będą się liczyć.

Dokonując takiego wyboru opowiadacie się za polityką w pełni zgodną z Katolicką Nauką Społeczną, encyklikami, Pismem Świętym i Ojcami Kościoła. Moje środowisko najdokładniej i najbardziej żmudnie badało i bada zgodność swoich działań z depozytem wiary katolickiej i pouczeniami papieży, biskupów i całej Tradycji.

Dokonując takiego wyboru opowiadasz się za zjednoczeniem partii katolickich w jedno środowisko polityczne, gdyż jako wasz przewodniczący od razu rozpocznę negocjacje zjednoczeniowe z szefem ChSP.

Dokonując takiego wyboru sprawdzasz czy Polska jest krajem podmiotowym, gdyż chcę poprawić stosunki z Niemcami i uniezależnić Polskę od wpływów Rosyjskich. Jeśli mi się uda będziecie mogli odwrócić ten proces jeśli uznacie, to za rację stanu, ale jeśli mi się nie uda oznacza, to iż Polska straciła podmiotowość i obecnie nie jest państwem suwerennym i należy szykować się raczej do powstania niż do pokojowego wyswobodzenia.

Dokonując takiego wyboru wprowadzacie pełną partyjną demokrację, gdyż zmienię obecną strukturę partii zwiększając w jak największym stopniu wasz wpływ na jej funkcjonowanie i na podejmowanie przez ich prominentów na najwyższych stanowiskach w państwie.

Dokonując takiego wyboru opowiadacie się przeciwko rasizmowi, gdyż urodziłem się Żydem i nie zgodzę się na etniczne określanie, kto jest, a kto nie jest Polakiem i prześladowania tzw. „małżeństw mieszanych” i mniejszości, ale uznając prymat interesu narodowego nie pozwolę nadmiernej swawoli obcych idei i obcego ducha zmniejszać żywioł polski.


prof. Augustyn Breslauer

Cenzura przepuści?
(This post was last modified: 01-17-2012 16:10 by Wisznu.)
01-17-2012 16:08
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Kwestie osobiste
Cenzura puszcza, licząc, że zaszkodzisz w ten sposób własnej partii Tongue
01-17-2012 16:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #5
RE: Kwestie osobiste
Ale ona słaba. Dodatkowo takie same ulotki rozdają moi działacze delegatom.
01-17-2012 16:44
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: