Post Reply 
 
Thread Rating:
Rozmowy z GMEm
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #1
Rozmowy z GMEm
Czyli wszystko, co nie wiem gdzie wrzucić.

1. Nieoficjalne stosunki? Znaczy się, "chluśniem bo uśniem", bruderszaft, "mordo ty moja"?
2. Szkryflnąć ten artykuł?

8419751 - numer gg
12-30-2011 16:52
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Rozmowy z GMEm
1. nieoficjalne - znaczy uzyskać kontakty, by wreszcie w polityce zrobić sobie chociaż... widoki.
2. jak chcesz.
12-30-2011 19:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #3
RE: Rozmowy z GMEm
Polscy imperialiści ukazują swoje prawdziwe oblicze!
Dzisiaj rano na granicy naszej wspaniałej ojczyzny z rządzoną przez faszystowski reżim Polską doszło do zatrważających scen. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale to co już wiemy wprawia już nas w słuszny gniew - banda polskich bandytów przekroczyła granicę w rejonie Oberschlesien, zabijając lub raniąc przy tym kilku naszych dzielnych funkcjonariuszy straży granicznej. Przywódca szajki, niejaki Rogowski, według naszych danych zdezerterował z sypiącego się wojska polskiego i wraz z garstką podobnych sobie radykałów postanowiła podnieść rękę na nasz kraj! Rodzina tego terrorysty, zamieszkała w okolicach Plessu, jest zszokowana. "Wstyd mi, że nie udało mi się wychować syna w szacunku do PRAWDZIWYCH wartości" stwierdził jego ojciec, Adolf Róg, który na znak protestu przeciw akcji syna zmienił swoje nazwisko, obcinając burżuazyjną końcówkę "owski", która w Polsce przysługuje tylko potomkom obszarników.

8419751 - numer gg
12-30-2011 21:13
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Rozmowy z GMEm
A może Rogowski nie powinien się chwalić nazwiskiem, tylko działać jako np. Zorro? Tongue
12-31-2011 12:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #5
RE: Rozmowy z GMEm
Myślałem, by była to gazeta niemiecka, ale w takim razie...

Polscy imperialiści ukazują swoje prawdziwe oblicze!
Dzisiaj rano na granicy naszej wspaniałej ojczyzny z rządzoną przez faszystowski reżim Polską doszło do zatrważających scen. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale to co już wiemy wprawia już nas w słuszny gniew - banda polskich bandytów przekroczyła granicę w rejonie Oberschlesien, zabijając lub raniąc przy tym kilku naszych dzielnych funkcjonariuszy straży granicznej. Przywódca szajki, działający pod pseudonimem Xavras Wyżryn, według naszych danych zdezerterował z sypiącego się wojska polskiego i wraz z garstką podobnych sobie radykałów postanowiła podnieść rękę na nasz kraj! Polacy mieszkający w okolicach Plessu, są zszokowani. "Wstyd mi,że jestem przedstawicielem takiego narodu, który walczy z PRAWDZIWYMI wartościami" stwierdził znany w Lonkau farmer, Adolf Róg, który na znak protestu przeciw akcji terrorystów zmienił swoje nazwisko, obcinając burżuazyjną końcówkę "owski", która w Polsce przysługuje tylko potomkom obszarników.

8419751 - numer gg
12-31-2011 16:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Rozmowy z GMEm
Jak chcesz, to możesz wrzucić sam do prasy.
12-31-2011 19:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #7
RE: Rozmowy z GMEm
Do gazety niemieckiej, da?

8419751 - numer gg
01-01-2012 14:44
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #8
RE: Rozmowy z GMEm
Ja.
01-01-2012 15:19
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #9
RE: Rozmowy z GMEm
Krwawy mord o poranku!
Nowy dzień w spokojnym mieście Rybnik został zakłócony już na samym wstępie. O godzinie szóstej, minut czterdzieści osiem, przed zabytkowym ratuszem w tym pięknym mieście wybuchł silny ładunek wybuchowy, ciężko uszkadzając fasadę budynku, zabijając trzy osoby i raniąc kolejne osiem. Dwie ofiary stanowią lokalni przedstawiciele Partii, którzy na ten dzień mieli zaplanowany odczyt w ratuszu na temat pewnych zawiłości ideologii marksistowskiej. Wśród rannych jest też miesięczne dziecko oraz jego matka, która tego pechowego dnia wyszła wcześniej na spacer z swoim pierworodnym. Niemowlę walczy o życie, jego stan jest ciężki. Życiu pozostałych rannych nie zagraża niebezpieczeństwo.
Na bocznej ścianie ratusza milicja odkryła, wykonany czerwoną farbą, napis "WYŻRYN". Ten parszywy terrorysta, który w swoim zadufaniu własnoręcznie podpisał swoje krwawe dzieło, nie umknie karze. Organy ścigania przekazały nam poufną informację, że są już na tropie tego bandyty i w niedługim czasie skończy on tak, jak powinien skończyć każdy wróg ludu - na szubienicy! Również nasz rząd zapowiedział zdecydowane działania, mające zapobiec podobnym aktom terroru.

8419751 - numer gg
01-03-2012 22:23
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #10
RE: Rozmowy z GMEm
Chcesz, to wklejaj.
01-03-2012 22:55
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: