Post Reply 
 
Thread Rating:
Kancelaria PUF
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #1
Kancelaria PUF
Quote:
Listy i komentarze
[Image: siroswaldmoseley-2.jpg]
(This post was last modified: 12-19-2011 17:30 by _MCK_.)
12-19-2011 17:29
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #2
RE: Kancelaria PUF
Co to za kretyństwo?

Czy pan jest zdrowy na ciele i na umyśle?
12-19-2011 21:16
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #3
RE: Kancelaria PUF
Kretyństwem jest trzymanie człowieka tak nieudolnego jak pan na stanowisku ministra spraw wewnętrznych.
12-19-2011 22:00
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #4
RE: Kancelaria PUF
Nie odpowiedział pan na pytanie dotyczące swojego wątłego stanu zdrowia.
12-19-2011 22:08
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #5
RE: Kancelaria PUF
Jestem jak najbardziej zdrowy, pełen wigoru i chęci walki o Wielką Polskę.
Zamiast słownych zaczepek proponuję jakąś merytoryczną dyskusję.
O przepraszam, zapomniałem, że pan potrafi operować tylko ogólnikami i populistycznymi hasełkami.
12-19-2011 22:15
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #6
RE: Kancelaria PUF
Quote: pan potrafi operować tylko ogólnikami i populistycznymi hasełkami.
Widzę, że obawia się pan o własną pozycję.
12-19-2011 22:50
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Nerkare Offline
Święty Cesarz
*****

Stanisław Gromowski
mało znany [2]

Protegowany: Symeon Magnus
Protegowany (2):
Poglądy: Fanatyczne
Przynależność: Wspólnota Pokoju i Miłości

Posts: 1,469
Post: #7
RE: Kancelaria PUF
Prof. Antonowski o roli kobiet:

Istotnie kobiety muszą mieć większe prawa. Pamiętajmy, że to kobiety rodzą dzieci, więc państwo musi o nie dbać. Jeśli kobieta chce pracować to musi mieć taką możliwość. Ja osobiście uważam, że w przyszłości jest możliwość by kobiety pracowały nawet w Policji i jako żołnierze. Pamiętajmy jednak, że jeśli kobieta zechce być matką, to musi mieć możliwość wychowywania dzieci i wszelką pomoc zwłaszcza ze strony męża i państwa. No i przemoc wobec kobiet powinna być karana. Jeśli mąż bije żonę i dzieci to powinien zostać odizolowany od swoich ofiar, poddany terapii, albo surowo ukarany. Rozwiązanie związku małżeńskiego w sensie prawnym też w takiej sytuacji czasem jest konieczne, a wtedy matka powinna być prawną opiekunką dzieci i mieć solidne wsparcie państwa.
12-20-2011 19:22
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #8
RE: Kancelaria PUF
Co za obłuda. Dmowski nienawidził operetkowego faszyzmu w wykonaniu Orlikowskiego. Potępiał organizowane przez jego stronników burdy uliczne a ich prowodyra-ignoranta wyrzucił z partii. Teraz PUF próbuje podpiąć się pod pamięć o tym człowieku i politycznie wykorzystać jego śmierć dla zdobycia popularności.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-02-2012 17:11
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #9
RE: Kancelaria PUF
Od dawna twierdziłem, że to idioci oderwani od podłogi!
01-02-2012 17:34
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: