Post Reply 
 
Thread Rating:
Prezydium Sejmu
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #1
Prezydium Sejmu
*kop w cztery litery partii*

Czy w naszym wspaniałym Obozie nikt nie chce zaszczytnej funkcji Marszałka lub Wicemarszałka?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
11-27-2011 23:05
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #2
RE: Prezydium Sejmu
Ja poproszę funkcję Marszałka w takim razie, skoro nikt nie chce Smile Jeżeli za to zgłosi się ktoś z pokolenia "starych" na Marszałka to ja mogę być wice.

EDIT Tylko jak mam być Marszałkiem to niech funkcja będzie dla mego prota-polityka.
(This post was last modified: 11-28-2011 08:31 by Ogar.)
11-28-2011 08:28
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #3
RE: Prezydium Sejmu
No to protuj, a potem marszałkuj Tongue

Może ktoś z endeków też łaskawie zrobiłby prota który nadawałby się do obsadzenia w prezydium Sejmu? Pozwolę sobie zauważyć że skład tego gremium, oprócz prestiżu, odzwierciedla też układy sił w Obozie i w całym kraju.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
11-28-2011 14:52
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #4
RE: Prezydium Sejmu
No to mam prota, jeżeli nikt dzisiaj nie wyrazi sprzeciwu to jak rozumiem jest klepnięty przez partię. Smile
11-28-2011 16:19
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Prezydium Sejmu
No dobra, a co w końcu z (p)osłami?

Może niech oprócz protów ten zaszczytny urząd pełnią także Tennenbaum, Ksawer, Nerkare i kto chciałby z wojska? Tak imho jakoś by pasowało i grało z ich postaciami (Wódz Naczelny woli akcentować że jest ponad politycznymi dyskusjami Wink )

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
12-03-2011 12:51
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: