Post Reply 
 
Thread Rating:
Moje kłesty
Julius Offline
Śląski Bismarck
*****

Mikołaj Kinicki
mało znany [2]

Protegowany: Vaclav Tichy
Protegowany (2):
Poglądy: federacja kanclerska
Przynależność: Królestwo Śląskie

Posts: 139
Post: #1
Moje kłesty
To na początek jako zadanie chcę zyskać sobie większą przychylność mieszkańców Krakowa.
Czas wykonania: hmmm, dwa miesiące in-game'owe.
11-27-2011 12:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Moje kłesty
Zegar tyka.
12-10-2011 18:15
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Julius Offline
Śląski Bismarck
*****

Mikołaj Kinicki
mało znany [2]

Protegowany: Vaclav Tichy
Protegowany (2):
Poglądy: federacja kanclerska
Przynależność: Królestwo Śląskie

Posts: 139
Post: #3
RE: Moje kłesty
Ok, byłem zajęty ostatnimi dniami, ale jadziemy z koksem.
Chciałbym otworzyć w Krakowie sieć jakichś lokalów dla możliwie szerokiej ilości mieszkańców, także tych biednych. Będzie się w nich serowało alkohol, do tego jakieś modne bandy, piosenkarki etc. Chętnie wziąłbym środowiska "artystyczno-rozrywkowe" pod swoje skrzydła.
No i dogadałbym się z klerem krakusowskim. Zapewnię silne wpływy duchowieństwa w mieście jeśli ci będą łaskawi z ambon ogłaszać cudowność ONL-u etc. Byliby chętni?
Oczywiście nie szczędzę kosztów.
12-10-2011 20:10
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Moje kłesty
Quote:Chciałbym otworzyć w Krakowie sieć jakichś lokalów dla możliwie szerokiej ilości mieszkańców, także tych biednych. Będzie się w nich serowało alkohol, do tego jakieś modne bandy, piosenkarki etc. Chętnie wziąłbym środowiska "artystyczno-rozrywkowe" pod swoje skrzydła.
OK. Może być machnął o tym artykuł do prasy?
Quote:No i dogadałbym się z klerem krakusowskim. Zapewnię silne wpływy duchowieństwa w mieście jeśli ci będą łaskawi z ambon ogłaszać cudowność ONL-u etc. Byliby chętni?
Kler już teraz jest bardzo z reżimem zakolegowany.
12-11-2011 12:17
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: