Post Reply 
 
Thread Rating:
Sprawy prywatne
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Sprawy prywatne
http://antemurale.pl/showthread.php?tid=...2#pid15772
Koledzy Czetwertyńskiego chcieliby, żeby ta sprawa była rozwiązana w sposób najbardziej korzystny dla polskiego biznesu. Jak będziesz działał i lobbował - twoja sprawa.
Nagroda: 1 punkt wpływu na przedsiębiorców.
11-25-2011 15:53
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #2
RE: Sprawy prywatne
Ok. Mogę pojechać do Moskwy na rozmowy.
11-27-2011 14:03
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Sprawy prywatne
=> forum Dyplomacji.
11-27-2011 14:49
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #4
RE: Sprawy prywatne
Po powrocie z Piotrogrodu chciałbym zorganizować tajne spotkanie z przedstawicielami żydowskich środowisk w celu omówienia ich sytuacji i możliwości współpracy.

Również przewiduję utworzenie osobistej ochrony najwyższych urzędników państwowych. Jej nazwa to Gwardia Bezpieczeństwa. Jej szeregi zasilą ludzie z młodszego, faszystowskiego skrzydła OLN, które mnie wspiera. Z czasem GO stałaby się tajną policją a nawet zastąpiłaby dotychczasową policję.
Finansowana będzie ze środków napływających od przychylnych przedsiębiorców i korporacji, które będą miały pierwszeństwo w wejściu na rynek rosyjski oraz środowiskom żydowskim, którym zamierzam załatwić ochronę w zamian za fundusze.
(This post was last modified: 11-29-2011 14:18 by _MCK_.)
11-29-2011 14:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #5
RE: Sprawy prywatne
Faszysta chce gadać z Żydami? Tongue Okej. Zrób temat.

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
11-29-2011 15:14
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Sprawy prywatne
I co tera powisz ludziom z pierwszego posta? Tongue
12-01-2011 16:08
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #7
RE: Sprawy prywatne
Jak to co? Gdyby nie ja zostaliby siłą wciągnięci pod kuratelę WUPG albo w razie sprzeciwu wywaleni z rynku rosyjskiego. A tak mogą liczyć na specjalne traktowanie i w razie kłopotów liczyć na moją interwencję.
Dzięki dostępowi do morza możemy teraz podpisać umowy handlowe z Wielką Brytanią, Francją i innymi państwami, z którymi handel będzie odbywał się drogą morską.
Ruscy zadeklarowali, że cła zostaną i tak obniżone o ile w ogóle zlikwidowane więc polscy handlowcy nie będą stratni.
Na koniec przypomnę im, że za naszą wschodnią granicą całą przedsiębiorczość jest upaństwowiona, na wschodzie zaczyna być upaństwowiana to niech się cieszą, że w Polsce nikt im się nie wpycha w ingerowanie w ich finanse.
12-01-2011 16:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #8
RE: Sprawy prywatne
LOL, "mogą liczyć na specjalne traktowanie". Chyba na podstawie ogólnikowych ruskich obietnic, bo układy nic takiego nie gwarantują. Większość krajów na pewno będzie walczyć o ograniczone zwierzchnictwo i sztywne kontyngenty produktów, którzy Rosjanie na pewno skierują do swoich sklepów.
12-01-2011 17:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #9
RE: Sprawy prywatne
Jeżeli zauważymy, że Rosjanie nie dali odpowiedniej autonomii naszym przedsiębiorcom to się po prostu zerwie tę luźną umowę i renegocjuje.
12-01-2011 19:12
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #10
RE: Sprawy prywatne
Ano, pożyjemy, uwidzimy.
12-01-2011 19:24
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: